Simmering OAS-30X55X7-FPM
Odniesienie : OAS-30X55X7-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-30X55X7-FPM ma średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału FPM.