Simmering OAS-30X47X5-NBR
Odniesienie : OAS-30X47X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-30X47X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.