Simmering OAS-28X55X10-NBR
Odniesienie : OAS-28X55X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-28X55X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.