Simmering OAS-28X50X8-NBR
Odniesienie : OAS-28X50X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-28X50X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.