Simmering OAS-28X50X6-NBR
Odniesienie : OAS-28X50X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-28X50X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.