Simmering OAS-28X38X5-NBR
Odniesienie : OAS-28X38X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-28X38X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.