Simmering OAS-28X37X6-NBR
Odniesienie : OAS-28X37X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-28X37X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.