Simmering OAS-27X41X10-FPM
Odniesienie : OAS-27X41X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-27X41X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 27 mm, średnicę zewnętrzną 41 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.