Simmering OAS-25X47X10-FPM
Odniesienie : OAS-25X47X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-25X47X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.