Simmering OAS-25X32X4-FPM
Odniesienie : OAS-25X32X4-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-25X32X4-FPM ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 4 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  8 części w magazynie (7 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-25X32X4-NBR GEN
SIMMERING OAS-25X32X4-NBR
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
Igla - NRB-8X8 GEN
IGLA NRB-8X8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)