Simmering OAS-22X44X7-NBR
Odniesienie : OAS-22X44X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-22X44X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 44 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.