Simmering OAS-22X42X11-NBR
Odniesienie : OAS-22X42X11-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-22X42X11-NBR ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 11 mm. Wykonany jest z materiału NBR.