Simmering OAS-22X39X6-NBR
Odniesienie : OAS-22X39X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-22X39X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 39 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.