Simmering OAS-22X35X10-NBR
Odniesienie : OAS-22X35X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-22X35X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.