Simmering OAS-20X52X7-NBR
Odniesienie : OAS-20X52X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-20X52X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.