Simmering OAS-20X45X8-NBR
Odniesienie : OAS-20X45X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-20X45X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-20X46X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X46X8-NBR
Łożysko kulkowe - 6204 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-45-0-0 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-45-0-0
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    16  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)