Simmering OAS-20X42X8-NBR
Odniesienie : OAS-20X42X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-20X42X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.