Simmering OAS-20X40X11-NBR
Odniesienie : OAS-20X40X11-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-20X40X11-NBR ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 11 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RSH-SKF
Simmering - OAS-20X47X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X47X7-NBR
Podkładka oporowa - AS2035 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS2035
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    11  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    16  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)