Simmering OAS-20X30X7-PTFE
Odniesienie : OAS-20X30X7-PTFE
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-20X30X7-PTFE ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału PTFE.
  11 części w magazynie (wczoraj )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-20X42X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X42X7-NBR
Łożysko kulkowe - 6004-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6004-2RSH-SKF
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PTFE
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)