Simmering OAS-20X26X5-NBR
Odniesienie : OAS-20X26X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-20X26X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.