Simmering OAS-19X41X7-NBR
Odniesienie : OAS-19X41X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-19X41X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 19 mm, średnicę zewnętrzną 41 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  5 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - LM11949-LM11910 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE LM11949-LM11910
Simmering - DB-52X73X10-NBR GEN
SIMMERING DB-52X73X10-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    19  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    41  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)