Simmering OAS-17X27X5-NBR
Odniesienie : OAS-17X27X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-17X27X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 27 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.