Simmering OAS-16X25X6-NBR
Odniesienie : OAS-16X25X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-16X25X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.