Simmering OAS-15X28X6-NBR
Odniesienie : OAS-15X28X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-15X28X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.