Simmering OAS-14X29X7-NBR
Odniesienie : OAS-14X29X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-14X29X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 29 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.