Simmering OAS-14X26X6-NBR
Odniesienie : OAS-14X26X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-14X26X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.