Simmering OAS-14X22X4-NBRSS-NAK
Odniesienie : OAS-14X22X4-NBRSS-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-14X22X4-NBRSS-NAK ma średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 4 mm. Wykonany jest z materiału NBRSS.
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBRSS
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)