Simmering OAS-145X180X15-NBR
Odniesienie : OAS-145X180X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-145X180X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 145 mm, średnicę zewnętrzną 180 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  30 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30306 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30306
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR100X110X40 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR100X110X40
Simmering - OAS-34X52X13-NBR GEN
SIMMERING OAS-34X52X13-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    145  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    180  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OAS
  • WAGA
    175  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)