Simmering OAS-140X160X13-NBR
Odniesienie : OAS-140X160X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-140X160X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 140 mm, średnicę zewnętrzną 160 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.