Simmering OAS-115X145X14-NBR
Odniesienie : OAS-115X145X14-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-115X145X14-NBR ma średnicę wewnętrzną 115 mm, średnicę zewnętrzną 145 mm oraz grubość 14 mm. Wykonany jest z materiału NBR.