Simmering OAS-105X130X12-FPM
Odniesienie : OAS-105X130X12-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-105X130X12-FPM ma średnicę wewnętrzną 105 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału FPM.