Simmering OA-75X101X12-NBR-NAK
Odniesienie : OA-75X101X12-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-75X101X12-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 101 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    75  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    101  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WAGA
    60  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)