Simmering OA-75X100X7-NBR
Odniesienie : OA-75X100X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-75X100X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-75X100X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-75X100X10-NBR
Łożysko baryłkowe - 22211-E-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO BARYŁKOWE 22211-E-C3-SKF
Podkładka zabezpieczająca - MB10 GEN
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    75  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    41  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)