Simmering OA-72X95X13-NBR-NAK
Odniesienie : OA-72X95X13-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-72X95X13-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 72 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    72  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • WAGA
    60  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)