Simmering OA-70X90X8-NBR-NAK
Odniesienie : OA-70X90X8-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-70X90X8-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • WAGA
    37  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)