Simmering OA-60X80X8-FPM-NAK
Odniesienie : OA-60X80X8-FPM-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-60X80X8-FPM-NAK ma średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OA
  • WAGA
    38  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)