Simmering OA-60X75X10-NBR
Odniesienie : OA-60X75X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-60X75X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  20 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-35X72X10-NBR GEN
SIMMERING OA-35X72X10-NBR
Łożysko kulkowe - 61911-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61911-2RS
Podkładka zabezpieczająca - MB05 GEN
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB05
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OA
  • WAGA
    29  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)