Simmering OA-55X80X6-NBR
Odniesienie : OA-55X80X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-55X80X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.