Simmering OA-55X75X8-NBR
Odniesienie : OA-55X75X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-55X75X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.