Simmering OA-50X95X7-NBR-NAK
Odniesienie : OA-50X95X7-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-50X95X7-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    58  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)