Simmering OA-50X72X8-NBR-NAK
Odniesienie : OA-50X72X8-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-50X72X8-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • WAGA
    29  G
Opis
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)