Simmering OA-50X72X10-NBR-NAK
Odniesienie : OA-50X72X10-NBR-NAK
NAK
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-50X72X10-NBR-NAK ma średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OA
  • WAGA
    33  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)