Simmering OA-42X56X6-NBR
Odniesienie : OA-42X56X6-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-42X56X6-NBR ma średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 56 mm oraz grubość 6 mm. Wykonany jest z materiału NBR.