Simmering OA-42X55X7-NBR
Odniesienie : OA-42X55X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-42X55X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.