Simmering OA-40X80X7-NBR
Odniesienie : OA-40X80X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-40X80X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.