Simmering OA-40X80X13-NBR
Odniesienie : OA-40X80X13-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-40X80X13-NBR ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 13 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  10 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6208-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6208-2RS
Simmering - DB-54X90X13-NBR GEN
SIMMERING DB-54X90X13-NBR
Podkładka zabezpieczająca - W09-SKF SKF
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA W09-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    OA
  • WAGA
    59  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)