Simmering OA-40X60X10-FPM
Odniesienie : OA-40X60X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-40X60X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  3 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-55X72X10-FPM GEN
SIMMERING OA-55X72X10-FPM
Tuleja z brązu - BNZ40-45-40 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ40-45-40
Łożysko kulkowe - 6208-FAG FAG
ŁOŻYSKO KULKOWE 6208-FAG
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OA
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)