Simmering OA-36X62X10-NBR
Odniesienie : OA-36X62X10-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-36X62X10-NBR ma średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału NBR.