Simmering OA-35X47X8-NBR
Odniesienie : OA-35X47X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-35X47X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.