Simmering OA-32X50X10-FPM
Odniesienie : OA-32X50X10-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-32X50X10-FPM ma średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 10 mm. Wykonany jest z materiału FPM.
  31 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6301-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6301-SKF
Kulka - BA-6.35-INOX-AISI420 GEN
KULKA BA-6.35-INOX-AISI420
Simmering - OAS-40X58X10-FPM GEN
SIMMERING OAS-40X58X10-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    OA
  • WAGA
    24  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)